Masaże

pomaga w wielu schorzeniach, takich jak: zespoły bólowe kręgosłupa, dyskopatia, przepukliny krążków międzykręgowych, bóle korzonkowe, skolioza, rwa kulszowa, rwa ramienna, bóle barku, schorzenia bioder; reumatoidalne zapalenie stawów, bóle mięśniowe, bóle głowy i dolegliwości typu migrenowego, zawroty głowy, bezsenność, choroby organów wewnętrznych i inne.

Wykonujemy masaż całego ciała (50 min.) lub – w wersji skróconej – masaż wybranych segmentów (od 25 min.)

Długość masażu ustalana jest indywidualnie.

jest doskonałą metodą, pozwalającą na rozładowanie stresu wywołanego pracą zawodową i ciągłym życiem w pośpiechu. Rozluźnia mięśnie, poprawia ukrwienie, ułatwia przepływ limfy, uelastycznia i ujędrnia ciało, wpływa korzystnie na zdrowie i urodę.

Wykonujemy masaż całego ciała (50 min.) lub – w wersji skróconej – masaż wybranych segmentów (25 min.)

modeluje i wyszczupla sylwetkę, a także pozwala pozbyć się cellulitu. Korzystając regularnie z tej formy masażu oraz przestrzegając zaleceń terapeuty, można stracić na wadze zbędne kilogramy, unikając efektu „jo-jo”.

Wykonujemy masaż całego ciała (50 min.)

skierowany na likwidację cellulitu, ujędrnianie ciała oraz modelowanie sylwetki.

Wykonujemy masaż całego ciała (50 min.)

można stosować w połączeniu z innymi masażami (leczniczym, odchudzającym, antycellulitowym) jako osobny masaż, stosuje się w niektórych stanach zapalnych (np. w zapaleniu oskrzeli, płuc itp.)

Wykonujemy masaż wybranych segmentów ciała (10-20 min.)

jest to masaż leczniczy lub z olejem kokosowym na ciepło połączony z zabiegiem, który aktywizuje energię w organizmie i poprawia jej cyrkulację, daje poczucie harmonii umysłu i ciała. Masaż wspomaga funkcjonowanie systemu nerwowego, głęboko odpręża i relaksuje.

Wykonujemy masaż całego ciała (55 min. / 1h 20 min.) 

(Według opinii klientów, to jeden z najlepszych masaży)

Działa rozgrzewająco, rozluźniająco i odprężająco. Może być zastosowany również jako masaż leczniczy, odchudzający i antycellulitowy.

Wyjątkowość zabiegu polega na jednoczesnym masowaniu przedramionami całej powierzchni ciała. Technika ta pozwala dostosować siłę nacisku do potrzeb i oczekiwań klienta (od delikatnego do bardzo mocnego).

Wykonujemy masaż całego ciała (55 min. / 1h 20 min.)

Masaż skierowany na rozluźnianie mięśni gładkich narządów wewnętrznych, zwieraczy jamy brzusznej, rozluźnianie napięć organów jamy brzusznej, oraz poprawę cyrkulacji płynów ustrojowych (krew i limfa). W konsekwencji poprawia się praca żołądka oraz dwóch gruczołów: wątroby (żółć) i trzustki (sok trzustkowy), a także pęcherzyka żółciowego, co w zdecydowanym stopniu wpływa na jakość trawienia w jelitach cienkim i grubym. Poprawia się również praca nerek, pęcherza moczowego i organów płciowych: macicy, jajników i gruczołu mlekowego – kobiety oraz prostaty – mężczyźni. Terapia ta ma pozytywny wpływ na komunikację nerwową pomiędzy „mózgiem trzewnym” a centralnym układem nerwowym.
Masaż, stosowany jako forma głębokiej profilaktyki zdrowia, odtruwa organizm i zapobiega powstawaniu wielu patologii w okolicy jamy brzusznej (m. in. kamieniom w pęcherzyku żółciowym i nerkach, zapaleniu wyrostka robaczkowego, zespołowi jelita drażliwego). Stosowany podczas choroby wspomaga proces powrotu do zdrowia.

Przeciwwskazania:

– wszelkiego rodzaju choroby nowotworowe;
– ostra choroba narządów jamy brzusznej, wymagająca natychmiastowej pomocy medycznej;
– krwotoki wewnętrzne i świeże rany w obrębie jamy brzusznej;
– choroba zakrzepowa naczyń krwionośnych;
– wczesna ciąża oraz ciąża zagrożona;
– choroby weneryczne, syfilis;
– ostra gruźlica;
– choroby infekcyjne z wysoką temperaturą ciała;
– gangrena;
– choroby tkanki łącznej;
– choroby psychiczne;
– uzależnienie od narkotyków;

Wykonujemy masaż brzucha (ok. 50 min.)

Poprzez masaż stref odruchowych, które znajdują się głównie na stopach i odpowiadają poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała, można w prosty i łagodny sposób wpływać na utrzymanie zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wykonujemy masaż stóp (40 min.)

Stosujemy 100% naturalne, ekologiczne czyste, czarne błoto lecznicze, pozyskiwane z Jeziora Sivash (оз.Сиваш) na południu Ukrainy.

Masaż peloidem (błotem leczniczym) ma wyjątkowo silne działanie:

– usuwa toksyny z organizmu

– nasyca skórę i cały organizm witaminami i mikroelementami

– przyspiesza procesy regeneracyjne i przemianę materii

– wspomaga odchudzanie, likwiduje cellulit i rozstępy

– redukuje zmarszczki, nierówności i znamiona barwnikowe

– nadaje skórze aksamitny odcień, jędrność i elastyczność

– skutecznie stosuje się w leczeniu wielu chorób (więcej w zakładce Peloterapia)

Unikalne połączenie soli mineralnych, mikroelementów i biologicznie aktywnych związków przynosi dobre efekty kosmetyczne, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Preparat jest głęboko wchłaniany przez skórę, dzięki czemu pobudza procesy regeneracyjne, przyspiesza spalanie tłuszczu i normalizuje napięcie mięśni. Tym samym osiągnięty zostaje wyraźny efekt redukcji zmarszczek, nierówności i znamion barwnikowych, następuje rozmiękczenie i zmniejszenie blizn.

Zabiegi poprawiają samopoczucie, głęboko odprężają i relaksują, zapewniają całkowitą odnowę fizyczną i psychiczną organizmu, wspomagają odchudzanie i wydalanie toksyn.

Jeden zabieg nasyca skórę i cały organizm odpowiednią ilością witamin i mikroelementów na okres nawet jednego miesiąca.

Wykonujemy masaż wstępny pleców, masaż peloidem całego ciała, okład z peloidu całego ciała i końcowy masaż całego ciała “Dotyk Tybetu” z olejem kokosowym na ciepło (1h 50 min.)

Stosujemy 100% naturalną, ekologiczne czystą szarą glinkę.

Już starożytni znali wspaniałe właściwości glinki – opiewali ją w opowieściach, używali dla poprawy urody, a także opracowywali metody leczenia z jej wykorzystaniem. Kuracja gliną była kiedyś jedną z najskuteczniejszych metod naturalnego uzdrawiania organizmu. Rozwój cywilizacji spowodował, że o glinie zapomniano na wiele wiele lat.

Glinki mają działanie oczyszczające i antybakteryjne. Przyczyniają się do pochłaniania zanieczyszczeń i toksyn. Ich zastosowanie przyspiesza tez gojenie drobnych ran i wyprysków oraz pomaga utrzymywać odpowiednie nawilżenie w naszej cerze. Glinki zmniejszają widoczne pory, a skóra po nich jest gładka i zyskuje zdrowy kolor.

Szara glinka ma właściwości oczyszczające. Zawiera wszystkie potrzebne makro- i mikroelementy w łatwo przyswajalnej formie: krzem, wapń, magnez, potas, żelazo, fosfor, cynk, miedź, selen i inne. Krzem, który jest głównym składnikiem glinki, poprawia elastyczność skóry i wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, ma też działanie przeciwzapalne. Wapń i magnez są niezbędne dla prawidłowego działania układu krwionośnego i działają przeciwalergicznie. Potas pomaga w wydalaniu toksyn z organizmu. Cynk reguluje funkcje wydzielnicze skóry i przyspiesza gojenie ran, utrzymuje też odporność skóry na infekcje. Selen usprawnia odtruwanie organizmu i działa przeciwzapalnie.

Glinki stosowane są zarówno w pielęgnacji skóry jak i włosów, wykorzystywana jest tez do produkcji kosmetyków. Najbardziej popularne są maseczki z glinki, szybko działają, a dzięki naturalnemu pochodzeniu nie uczulają.

Masaż działa mineralizująco, oczyszcza, wygładza i ujędrnia skórę, usuwa martwe komórki naskórka, głęboko odpręża i relaksuje.

Wykonujemy masaż wstępny pleców, peeling szarą glinką całego ciała, okład z glinki całego ciała i końcowy masaż całego ciała “Dotyk Tybetu” z olejem kokosowym na gorąco (1h 50 min.)

stanowi niezwykłe połączenie z naturą. Jest bardzo przyjemną terapią, działa leczniczo, relaksująco, rozluźniająco i odprężająco, modeluje ciało.

Wykonujemy masaż całego ciała (1h 20 min.)

Do masażu stosujemy prawdziwą czekoladę.

Czekolada powoduje wydzielanie endorfin, produkowanych w mózgu i rdzeniu kręgowym, poprawiających nastrój i łagodzących ból. Ze względu na przyjemny aromat jest również polecany jako masaż relaksacyjny.

Wykonujemy masaż całego ciała (55 min.)