Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 Masaż leczniczy

masaż leczniczymasaż leczniczypomaga w wielu schorzeniach, takich jak: zespoły bólowe
kręgosłupa, dyskopatia, przepukliny krążków międzykręgowych, bóle korzonkowe, skolioza, rwa kulszowa, rwa ramienna, bóle barku, schorzenia bioder; reumatoidalne zapalenie stawów, bóle mięśniowe, bóle głowy i dolegliwości typu migrenowego, zawroty głowy, bezsenność, choroby organów wewnętrznych i inne.

 

Wykonujemy masaż całego ciała (ok 1 godz.) lub - w wersji skróconej - masaż wybranych segmentów (około 25-30 min.)

 

Masaż relaksacyjny lub profilaktyczny

masaż relaksacyjnymasaż relaksacyjnyjest doskonałą metodą, pozwalającą na rozładowanie stresu wywołanego pracą zawodową i ciągłym życiem w pośpiechu. Rozluźnia mięśnie, poprawia ukrwienie, ułatwia przepływ limfy, uelastycznia i ujędrnia ciało, wpływa korzystnie na zdrowie i urodę.

 

 

Wykonujemy masaż całego ciała (ok 1 godz.) lub - w wersji skróconej - masaż wybranych segmentów (około 25-30 min.)


Masaż odchudzający

Masaż odchudzającyMasaż odchudzającymodeluje i wyszczupla sylwetkę, a także pozwala pozbyć się cellulitu. Korzystając regularnie z tej formy masażu oraz przestrzegając zaleceń terapeuty, po odbyciu 10 masaży można stracić na wadze od 3 do 10 zbędnych kilogramów (unikając efektu „jo-jo”).

 

Wykonujemy masaż całego ciała (ok 1 godz.)

 

Masaż antycellulitowy i ujędrniający

Masaż antycellulitowy i ujędrniającyMasaż antycellulitowy i ujędrniającyskierowany na likwidację cellulitu, ujędrnianie ciała oraz modelowanie sylwetki.

 

 

Wykonujemy masaż całego ciała (1 godz.).

 

Masaż bańkami

Masaż bańkamiMasaż bańkamimożna stosować w połączeniu z innymi masażami (zdrowotnym, odchudzającym, antycellulitowym)

jako osobny masaż, stosuje się w niektórych stanach zapalnych (np. w zapaleniu oskrzeli, pluc itp.)

 

 

Wykonujemy masaż wybranych segmentów ciala (10 - 20 min.)

 

Masaż specjalistyczny „Dotyk Tybetu”

 Masaż "Dotyk Tybetu"Masaż "Dotyk Tybetu"jest połączeniem zabiegu bioenergoterapii z masażem leczniczym lub relaksacyjnym (z olejkami na gorąco). Aktywizuje energię w organizmie i poprawia jej cyrkulację, daje poczucie harmonii umysłu i ciała. Wspomaga funkcjonowanie systemu nerwowego, głęboko odpręża i relaksuje.

 Wykonujemy masaż całego ciała (ok 1 godz.)

 

Starosłowiański Masaż Brzucha (Terapia Wisceralna)

 

Starosłowiański Masaż BrzuchaStarosłowiański Masaż Brzucha

Masaż skierowany na rozluźnianie mięśni gładkich narządów wewnętrznych, zwieraczy jamy brzusznej, rozluźnianie otrzewnej i krezek, rozluźnianie napięć pomiędzy narządami a kręgosłupem oraz poprawa cyrkulacji płynów ustrojowych (krew i limfa). W konsekwencji poprawia się praca żołądka oraz dwóch gruczołów: wątroby (żółć) i trzustki (sok trzustkowy), a także pęcherzyka żółciowego, co w zdecydowanym stopniu wpływa na jakość trawienia w jelitach cienkim i grubym. Poprawia się również praca nerek, pęcherza moczowego i organów płciowych: macicy, jajników i gruczołu mlekowego – kobiety oraz prostaty - mężczyźni. Terapia ta ma pozytywny wpływ na komunikację nerwową pomiędzy „mózgiem trzewnym” a centralnym układem nerwowym.
Masaż, stosowany jako forma głębokiej profilaktyki zdrowia, odtruwa organizm i zapobiega powstawaniu wielu patologii w okolicy jamy brzusznej (m. in. kamieniom w pęcherzyku żółciowym i nerkach, zapaleniu wyrostka robaczkowego, zespołowi jelita drażliwego). Stosowany podczas choroby wspomaga proces powrotu do zdrowia.

 

Przeciwwskazania:

- wszelkiego rodzaju choroby nowotworowe;
- ostra choroba narządów jamy brzusznej, wymagająca natychmiastowej pomocy medycznej;
- krwotoki wewnętrzne i świeże rany w obrębie jamy brzusznej;
- choroba zakrzepowa naczyń krwionośnych;
- wczesna ciąża oraz ciąża zagrożona;
- choroby weneryczne, syfilis;
- ostra gruźlica;
- choroby infekcyjne z wysoką temperaturą ciała;
- gangrena;
- choroby tkanki łącznej;
- choroby psychiczne;
- uzależnienie od narkotyków;

 

Wykonujemy masaż na całym ciele (1 - 1,5 godz.)

 

Masaż stóp (refleksoterapia)

 Masaż stóp (refleksoterapia)Masaż stóp (refleksoterapia)Poprzez masaż stref odruchowych, które znajdują się głównie na stopach i odpowiadają poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała, można w prosty i łagodny sposób wpływać na utrzymanie zdrowia i dobrego samopoczucia.

 Wykonujemy masaż stóp (ok 50 min.)

 

 


 Masaże SPA:

Masaż „Moc wiecznej młodości” (patrz Peloterapia)

masaż peloidem, błoto leczniczemasaż peloidem, błoto lecznicze

Stosujemy 100% naturalne, ekologiczne czyste, czarne błoto lecznicze, pozyskiwane z Jeziora Sivash (оз.Сиваш) na południu Ukrainy.

 

Masaż peloidem (błotem leczniczym) ma wyjątkowo silne działanie:

 

 - wydala toksyny

 - nasyca skórę i cały organizm witaminami i mikroelementami

 - przyspiesza procesy regeneracyjne i przemianę materii

 - wspomaga odchudzanie, likwiduje cellulit i rozstępy

- redukuje zmarszczki, nierówności i znamiona barwnikowe

 - nadaje skórze aksamitny odcień, jędrność i elastyczność

 - skutecznie stosuje się w leczeniu wielu chorób (więcej w zakładce     Peloterapia)

 

Efektem stosowania masażu peloidem jest przywrócenie skórze zdrowego kolorytu oraz nadanie jej aksamitnego odcienia, jędrności i elastyczności.

Unikalne połączenie soli mineralnych, mikroelementów i biologicznie aktywnych związków przynosi dobre efekty kosmetyczne, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Preparat jest głęboko wchłaniany przez skórę, dzięki czemu pobudza procesy regeneracyjne, przyspiesza spalanie tłuszczu i normalizuje napięcie mięśni. Tym samym osiągnięty zostaje wyraźny efekt redukcji zmarszczek, nierówności i znamion barwnikowych, następuje rozmiękczenie i zmniejszenie blizn.

Zabiegi poprawiają samopoczucie, głęboko odprężają i relaksują, zapewniają całkowitą odnowę fizyczną i psychiczną organizmu, wspomagają odchudzanie i wydalanie toksyn.

Jeden zabieg nasyca skórę i cały organizm odpowiednią ilością witamin i mikroelementów na okres nawet jednego miesiąca.

 Wykonujemy masaż wstępny pleców, masaż peloidem całego ciała, okład z peloidu całego ciała i końcowy masaż z olejkami na gorąco całego ciała (ok. 2 godz.).
 

 

 

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniamiMasaż gorącymi kamieniamistanowi niezwykłe połączenie z naturą. Jest bardzo przyjemną terapią, działa leczniczo, relaksująco, rozluźniająco i odprężająco, modeluje ciało.

 

 Wykonujemy masaż całego ciała (ok 1,5 godz.)

 

 Masaż z olejkami na gorąco

Masaż z olejkami na gorącoMasaż z olejkami na gorącoDziała rozgrzewająco, rozluźniająco i odprężająco. Może być zastosowany również jako masaż odchudzający i antycellulitowy.

Wyjątkowość zabiegu polega na jednoczesnym masowaniu przedramionami całej powierzchni ciała. Technika ta pozwala dostosować siłę nacisku do potrzeb i oczekiwań klienta (od delikatnego do bardzo mocnego).

 Wykonujemy masaż całego ciała (ok 1 godz.)

 

Masaż „Czekolada”

Masaż „Czekolada”Masaż „Czekolada”ma właściwości nawilżające, odżywcze. Drenuje i spala tkankę tłuszczową. Ze względu na zawartość ekstraktu z czekolady o przyjemnym aromacie jest również polecany jako masaż relaksacyjny.

 Wykonujemy masaż całego ciała (ok 1 godz.)

 

Masaż „Peeling niebieską gliną”

 

Peeling niebieską glinąPeeling niebieską gliną

Stosujemy 100% naturalną, ekologiczne czystą niebieską glinę.

Masaż oczyszcza,  wygładza i ujędrnia skórę, usuwa martwe komórki naskórka, a także działa mineralizująco. Glina zawiera wszystkie potrzebne makro- i mikroelementy w łatwo przyswajalnej formie: krzem, wapń, magnez, potas, żelazo, fosfor, cynk, miedź, selen i inne.


Wykonujemy masaż wstępny pleców, peeling niebieską gliną całego ciała, okład z gliny całego ciała i końcowy masaż z olejkami na gorąco całego ciała (ok. 2 godz.).

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?